O nas

Ekospiżarnia Gdynia
Ekospiżarnia Gdynia

Ekologiczna żywność Gdynia

Momentem przełomowym w moim życiu stało się poszukiwanie antidotum na alergię pokarmową, z którą zmagałam się od lat. Pamiętam, że spędziłam wiele godzin na rozmaitych wizytach lekarskich, z których wychodziłam z niewyleczoną alergią i narastającym problem.

Wreszcie intuicja naprowadziła mnie na „coś” innego. Było to „studiowanie” i zgłębianie tematów zdrowej żywności i medycyny naturalnej, dzięki której od lat nie mam już problemów zdrowotnych. Aktualnie dokształcam się do wykonywania zawodu naturopata.

Zobacz dostawców
Ekospiżarnia Gdynia

Eko sklep Orłowo

W 2014 roku podjęliśmy decyzję o otwarciu pierwszego sklepu w Gdyni i tak z pasji uczyniłam swoją pracę, dzięki czemu robię to, co kocham. Uwielbiam podróże i gotowanie. Wolny czas spędzam w ogrodzie, hodując tam warzywa i zioła w sposób ekologiczny.

Zapraszam serdecznie do naszego sklepu na ryneczku w Gdyni Orłowie. Znajdujemy się w pawilonie nr 10.  W ofercie mamy  bio wędliny, mięsa, warzywa, owoce i wiele innych. Wybierając produkty na nasze półki, staramy się zamawiać produkty polskie, w jak najlepszych dla Państwa cenach.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą z naszymi klientami i staramy się doradzać najwyższej jakości produkty w naszym sklepie. Być może uda się komuś pomóc, kogoś zainspirować do zmiany nawyków, przekonać do poznawania nowych smaków.

Zapraszamy